توسط در ۲۵ام فروردین, ۱۴۰۰ منتشر شد.دسته بندی: آموزش سانترال TDA/TDE, مقالات آموزشیبدون دیدگاه
central-reset

ریست سانترال پاناسونیک TDA میتواند دلایل مختلفی داشته باشد. در بعضی اوقات که کاربران رمز ورود به برنامه سانترال را فراموش میکنند; در انتها مجبور به ریست کردن سانترال خود میباشند.

این مطلب از مجموعه مقالات آموزشی ارتباط لند میباشد. امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد.

در مواقع دیگری که سانترال از نظر برنامه ریزی دچار مشکل شود میتواند یکی دیگر از دلایل ریست سانترال باشد. اکثر اوقات مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری; از جمله بالا نیامدن کارت های سانترال پاناسونیک TDA میتواند با ریست کردن دستگاه مشکل را برطرف کرد.

کاربران باید به این نکته توجه کنند; قبل از ریست سانترال پاناسونیک TDA از نسخه برنامه فایل بک آپ تهیه کنند. در صورتی که قبل از ریست کردن سانترال نسخه پشتیبان را توسط برنامه تهیه کنید; بعد از ریست کردن سانترال میتوانید فایل قبلی را جایگزین کنید.

با این کار تمامی اطلاعات ذخیره شده در برنامه; به حالت قبل در دسترس خواهد بود و نیازی به برنامه ریزی مجدد نمیباشد.

نحوه تهیه نسخه پشتیبان

سانترال پاناسونیک TDA دارای کارت MPR در کابین خود است. نقش این کارت مدیریت کارت ها و ذخیره اطلاعات در حافظه سانترال میباشد.

نحوه تهیه نسخه پشتیبان به دو روش قابل انجام بوده; که ساده ترین آنها توسط حافظه کارت MPR میباشد.

جهت بک آپ گیری و ذخیره نسخه پشتیبان; درپوش آبی رنگ روی کارت MPR را باز کرده و حافظه را خارج کنید. این کارت شامل فایل های اصلی سانترال پاناسونیک TDA میباشد; که با متصل نمودن آن و کپی اطلاعات داخل حافظه میتوانید از سانترال خود بک آپ تهیه کنید.

بعد از اتمام ریست کردن سانترال TDA میتوانید این فایل ها را جایگزین فایل قبلی کنید; و تمامی تنظیمات قبلی شما با حالت قبل در دسترس خواهد بود. در مرحله بعد ما نحوه ریست سانترال پاناسونیک TDA را آموزش میدهیم.

آموزش ریست سانترال پاناسونیک TDA

زمانی که شما سانترال را طبق این آموزش ریست کنید; کلیه تنظیمات سانترال به حالت اولیه و کارخانه ای برمیگردد.

همان طور که قبل تر به آن اشاره کردیم این سانترال دارای کارت MPR میباشد. روی این کارت در زیر کارت حافظه یک کلید با دو حالت  INIT و NORMAL وجود دارد. همچنین کلید مشکی رنگی که روی آن کلمه RESET نوشته شده است بر روی این کارت تعبیه شده است.

جهت ریست سانترال پاناسونیک TDA دستگاه را روشن کنید و صبر کنید تا سانترال بصورت کامل راه اندازی شود.

ابتدا کلید سفید رنگ را روی حالت INIT قرار دهید. بعد از انجام این کار چراغ سبز رنگ به حالت چشمک زن در می آید; که باید کلید مشکی رنگ RESET را توسط سوزن به مدت 10 ثانیه نگه دارید.

ریست سانترال پاناسونیک TDA

در این مرحله چراغ سانترال آرام تر چشمک زده و نشان دهنده ریست شدن دستگاه میباشد. بعد از این مرحله چراغ سانترال بصورت ثابت سبز شده و دستگاه سانترال ریست شده است; و میتوان تمامی برنامه ریزی های سانترال را انجام داد.

پس از ریست سانترال پاناسونیک TDA در صورتی که قصد وارد شدن به برنامه سانترال را دارید; رمز ورود به برنامه بصورت پیش فرض 1234 میباشد; که این رمز را میتوانید در هر زمانی توسط برنامه ریزی تغییر دهید.

ما در این مقاله سعی بر این داشتیم شما را با آموزش ریست سانترال پاناسونیک TDA سانترال آشنا کنیم. شما میتوانید جهت هر گونه مشاوره و راه اندازی سانترال با شرکت ارتباط لند تماس بگیرید. همچنین شما میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای دیگران نیز به اشتراک بگذارید.

درباره نویسنده: مدیر سایت

بیش از یک دهه فعالیت در زمینه های سانترال پاناسونیک و دوربین مداربسته علاقمند به مباحث شبکه و امنیت

ارسال دیدگاه