حذف منشی گویا سانترال ۸۲۴

حذف منشی گویا سانترال 824

مقدمه حذف منشی گویا سانترال 824

در بعضی مواقع کسب و کارها به دلایل مختلف نیاز دارند تا اقدام به حذف منشی گویا سانترال 824 کنند. منشی تلفنی سانترال 824 یکی از قابلیت های خوبی میباشد که میتوان در این سانترال پاناسونیک استفاده کرد. با این آموزش شما به راحتی میتوانید توسط برنامه ریزی سانترال منشی گویا را حذف نمایید.

ما در این مطلب نحوه حذف منشی گویا سانترال 824 را بصورت مرحله به مرحله آموزش میدهیم. این مطلب از مجموعه مقالات آموزشی ارتباط لند میباشد امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد.

آموزش حذف منشی گویا سانترال 824

نحوه تنظیم سانترال 824 به دو روش برنامه ریزی توسط تلفن پاناسونیک KX-T7730 و نرم افزار این مدل قابل انجام میباشد. یکی از راحت ترین روش های برنامه ریزی در این سانترال توسط تلفن 7730 میباشد. در ادامه ما آموزش حذف منشی گویا را توسط تلفن سانترال آموزش خواهیم داد.

برای حذف منشی گویا ابتدا باید توسط تلفن داخلی 101 اقدام به برنامه ریزی کنید.

جهت وارد شدن به حالت برنامه ریزی ابتدا کلید PROGRAM را در تلفن 7730 بزنید. بعد از انجام اینکار کلید (*#) را از راست به چپ وارد کنید.

در مرحله بعد عبارت Password در نمایشگر تلفن ظاهر میگردد که باید رمز عبور سانترال را وارد کنید. این رمز بصورت پیشفرض 1234 میباشد.

حذف منشی گویا سانترال 824

با وارد کردن رمز عبور سانترال عبارت ?SYS-PRG NO نمایان میشود. در این بخش باید کد برنامه 414 را در تلفن وارد کنید.

حتما بخوانید:  نصب سانترال TES824 با آموزش گام به گام

پس از وارد کردن کد 414 عبارت CO DAY/MODE در نمایشگر نمایان میگردد که توسط کلید SP-PHONE وارد برنامه میشویم.

در مرحله بعدی با نمایش پیغام ?CO-NO باید خط مورد نظر را جهت حذف منشی گویا انتخاب کنید.

اگر قصد داشته باشید خطوط خود را بصورت تکی تنظیم نمایید با انتخاب کلید SP-PHONE و REDIAL میتوانید خط مورد نظرتان را انتخاب کنید. اگر در ابتدای این بخش در قسمت CO کلید * را وارد کنید تمامی خطوط سانترال انتخاب میشوند.

بعد از انتخاب خطوط سانترال جهت حذف منشی گویا باید خط مورد نظر را توسط کلید AUTO ANS در حالت Normal قرار دهید.

پس از انجام تنظیمات برای ذخیره سازی از کلید STORE در تلفن استفاده کنید.

با انجام دادن تنظیمات بالا و حذف منشی گویا سانترال 824 زمانی که مخاطبین با شماره های مجموعه شما تماس بگیرند خطوط سانترال در حالت نرمال زنگ میخورد.

بعد از اینکه تنظیمات حذف منشی گویا را انجام دادید در صورتی که بخواهید مجدد منشی گویا سانترال را راه اندازی کنید کافیست به مقاله آموزش ضبط پیغام گویا سانترال TES824 مراجعه نمایید.

تنظیم زنگ خطوط سانترال 824

در صورتی که قصد داشته باشید خطوط سانترال را بعد از حذف منشی گویا سانترال 824 بر روی داخلی های مختلف تنظیم کنید توسط کد 408 و وارد شدن به این بخش میتوانید نحوه زنگ خوردن خطوط را بر روی داخلی ها تنظیم نمایید.

جهت وارد شدن به بخش زنگ خوردن خطوط شهری ابتدا توسط داخلی 101 و کلید PROGRAM وارد حالت برنامه ریزی شوید. سپس (*#) را در تلفن سانترال وارد کنید. در این مرحله رمز عبور سانترال را که بصورت پیشفرض 1234 میباشد را بزنید.

حتما بخوانید:  کدهای برنامه ریزی سانترال 824

پس از وارد شدن به حالت برنامه ریزی جهت تنظیم زنگ خطوط کد 408 را در تلفن وارد میکنیم. در این بخش باید خطوطی که میخواهید بر روی داخلی ها زنگ بخورد را انتخاب کنیم. برای اینکار توسط کلید SP-PHONE و REDIAL میتوانید خطوط را به جلو یا عقب حرکت دهید. اگر بخواهید داخلی خاصی را انتخاب کنید میتوانید در ابتدا کلید # را بزنید سپس جک مورد نظرتان مثال 05 را انتخاب کنید. برای اینکه بتوانید زنگ داخلی ها را فعال کنید توسط کلید AUTO ANS حالت برنامه را روی ENABLE  قرار دهید.

ما در این مطلب سعی داشتیم شما را با نحوه حذف حذف منشی گویا سانترال 824 آشنا کنیم. چنانچه نیاز به مشاوره و پشتیبانی دارید میتوانید با کارشناسان شرکت ارتباط لند تماس بگیرید. همچنین شما میتوانید با گذاشتن دیدگاه در صفحه اینستاگرام ما را هم یاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *