آپدیت سانترال ۸۲۴

آپدیت سانترال TES824

آپدیت سانترال 824

از زمانی که سانترال 824 تولید و روانه بازار گردید آپدیت های زیادی برای این مرکز تلفن دستگاه سانترال ارائه گردید. همین موضوع باعث شد تا کاربران با آپدیت سانترال 824 پاناسونیک بتوانند ورژن نرم افزار را ارتقا دهند و مشکلات دستگاه را برطرف نماید. اکثر سانترال های پاناسونیک با توجه به قدیمی شدن ورژن آنها به مرور مشکلاتی در خطوط یا نرم افزار دستگاه مشاهده میشود. این مشکلات میتواند موجب به وجود آمدن اختلال در برنامه ریزی سانترال شود و تنها راه حل بروز رسانی برنامه سانترال 824 میباشد.

یکی از مشکلاتی که کاربران سانترال TES824 با آن مواجه هستند عدم نمایش کالر آیدی در این مدل میباشد. در حال حاضر با توجه به بروز شدن سیگنال های مراکز مخابراتی در صورتی که سانترال خود را بروز رسانی نکنید به احتمال زیاد کالر آیدی دستگاه نمایش داده نمیشود.

همین موضوع باعث میشود که بفکر بروز رسانی سانترال خود باشید. البته بروز رسانی سانترال 824 با این آموزشی که میدهیم بسیار ساده بوده و با چند کلیک میتوانید سانترال خود را بروز کنید.

شما با مطالعه کامل این مقاله و مشاهده ویدیو آموزشی به راحتی میتوانید ورژن سانترال 824 را ارتقا دهید. این مطلب از مجموعه مقالات آموزشی ارتباط لند میباشد امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد.

آپدیت سانترال tes824

نحوه آپدیت سانترال TES824

برای اینکه بتوانید نرم افزار سانترال خود را بروز رسانی کنید نیاز به برنامه سانترال پاناسونیک KX-TES824 دارید. در ابتدای کار برای دریافت نرم افزار آپدیت سانترال 824 به بخش دانلود مراجعه کرده و نرم افزار سانترال خود را دانلود کنید.

حتما بخوانید:  ریست سانترال 824 پاناسونیک

پس از دانلود نرم افزار سانترال آن را بر روی سیستم خود نصب کنید. بعد از نصب نرم افزار جهت ارتباط سانترال و کامپیوتر نیاز به کابل usb دارید. برای برقراری ارتباط و برنامه ریزی ابتدا یک سر کابل را به سانترال متصل کرده و سمت دیگر را به پورت یو اس بی کامپیوتر وصل نمایید.

در مرحله بعد نرم افزار آپدیت سانترال TES824 را باز کرده تا وارد محیط برنامه ریزی شوید.

بعد از باز شدن برنامه از تب های بالا گزینه connect را انتخاب کنید.

نحوه آپدیت سانترال پاناسونیک tes824

پس از وارد شدن به این بخش پنجره ای برای شما نمایش داده میشود. در این پنجره باید نحوه اتصال را روی USB قرار دهید.

سپس در قسمت Enter System Password رمز عبور سانترال خود را وارد کنید. این رمز بصورت پیشفرض 1234 میباشد.

بعد از انجام دادن مراحل بالا برای وارد شدن به قسمت بعدی روی OK کلیک میکنیم.

بروز رسانی سانترال TES824

در صورتی که مراحل را به خوبی انجام داده باشید صفحه برنامه ریزی دستگاه برای شما نمایش داده میشود.

سپس برای آپدیت سانترال 824 از تب های بالا گزینه Utility را انتخاب نمایید. از زیر منو این بخش گزینه Firmware Upgrade را انتخاب کنید.

آپدیت سانترال tes824

در صفحه باز شده باید فایل آپگرید  را از بخش دانلود سایت دریافت کرده و برای آپدیت انتخاب کنید.

برای اینکار ابتدا روی گزینه select کلید کنید و سپس فایل آپدیت را انتخاب نمایید.

بروز رسانی سانترال tes824

پس از انجام مراحل گفته شده برای اینکه بتوانید فایل آپدیت سانترال 824 را بر روی دستگاه آپلود کنید روی گزینه Start کلیک میکنیم.

در این مرحله باید صبر کنید تا بصورت 3 مرحله آپدیت سانترال بصورت کامل انجام شود. زمانی تقریبی آپدیت شدن دستگاه بین 5 الی 10 دقیقه زمان بر خواهد بود.

حتما بخوانید:  کدهای برنامه ریزی سانترال 824

آپدیت سانترال tes824

بعد از اینکه مراحل آپدیت سانترال 824 به پایان رسید میتوانید از سانترال خود استفاده کنید.

نتیجه گیری

آپدیت سانترال TES824 یکی از موارد مورد نیاز برای این مدل دستگاه است که با بروز رسانی ورژن این سانترال آخرین تغییرات در برنامه و نقص ها برطرف میگردد. ما در این آموزش سعی داشتیم تا با روش های مختلف نحوه آپدیت سانترال TES824 را در اختیار شما قرار دهیم. کارشناسان فنی ارتباط لند به عنوان مرکز مجاز محصولات مخابراتی پاناسونیک، این آمادگی را دارند که مرکز تلفن شما را در کمترین زمان ممکن، به روز رسانی کنند. همچنین لازم است بدانید، خدمات پس از فروش دستگاه‌های سانترال، یکی از وظایف ما نسبت به مشتریان عزیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *