فعال کردن موزیک انتظار سانترال ۸۲۴

فعال کردن موزیک انتظار سانترال 824

کاربرد فعال کردن موزیک انتظار سانترال 824

فعال کردن موزیک انتظار سانترال 824 میتواند برای مشتریان قابلیت بسیار جذابی باشد. موزیک پشت خط سانترال با پخش موزیک دلخواه میتواند کاربردهای فراوانی برای شرکت ها ارائه کند.

در موزیک پشت خط سانترال میتوان پیام های تبلیغاتی برای مشتریان پخش کرد. این پیام های تبلیغاتی در عملکرد مجموعه ها نقش مهمی را میتواند ایفا کند. سانترال پاناسونیک KX-TES824 با قابلیت متصل نمودن موزیک انتظار این امکان را برای کاربران فراهم میسازد که موزیک مورد نظر خود را به جای پخش بوق انتظار در تلفن فعال نمایند.

سانترال 824 بصورت پیشفرض موزیک انتظار داخلی دارد; البته این موزیک انتظار شاید مورد پسند خیلی از مجموعه ها نباشد همین موضوع باعث شده است; در این مدل سانترال امکان متصل نمودن دستگاه موزیک انتظار فراهم باشد. کاربران با متصل کردن دستگاه موزیک قابلیت پخش انواع موزیک انتظار در سانترال را دارند.

فعال سازی موزیک انتظار سانترال ۸۲۴

ما در این بخش آموزش فعال سازی موزیک انتظار سانترال 824 را آموزش میدهیم.

جهت فعال سازی موزیک انتظار ابتدا تلفن پاناسونیک KX-T7730 را به سانترال متصل کنید. برای برنامه ریزی سانترال باید سیم تلفن را به داخلی (JACK01) سانترال متصل نمایید.

در این مرحله کلید PROGRAM را در تلفن بزنید. سپس کلید (*#) را صفحه کلید تلفن وارد کنید. در این قسمت باید پسورد سانترال که بصورت پیشفرض 1234 میباشد را وارد کرده و وارد حالت برنامه ریزی شوید.

حتما بخوانید:  آموزش تنظیم ساعت سانترال 824

پس از وارد کردن پسورد کد مربوط به موزیک هلد 111 را در تلفن وارد کنید. این کد مخصوص برنامه ریزی موزیک انتظار در حالت داخلی و خارجی میباشد.

با وارد کردن کد بالا عبارت MUSIC HOLD در تلفن نمایان میشود. در این مرحله با وارد کردن کلید SP-PHONE وارد این برنامه شوید. در مرحله بعد عبارت INTERNAL بر روی نمایشگر تلفن ظاهر میشود. این حالت مربوط به پخش صدای موزیک داخلی سانترال میباشد.

در صورتی که قصد دارید موزیک داخلی سانترال پخش شود; میتوانید از گزینه اینترنال استفاده کنید.

جهت استفاده موزیک انتظار در حالت خارجی کلید AUTO ANS را بزنید. حالت پخش موزیک انتظار به EXTERNAL تغییر میباید که این حالت مخصوص دستگاه موزیک میباشد; که با انتخاب این گزینه سانترال موزیک خارجی را در زمان انتظار مکالمه پخش خواهد کرد.

برای ذخیره کردن تنظیمات در انتها کلید STORE را در تلفن بزنید.

فعال کردن موزیک انتظار سانترال 824

پخش تبلیغات در موزیک انتظار سانترال

اگر قصد دارید بجای موزیک انتظار پیام تبلیغاتی پخش کنید این امکان برای شما فراهم میباشد. در خیلی از موارد کسب و کار ها خواستار پخش پیام های تبلیغاتی در زمان انتظار مشتریان جهت پاسخگویی هستند. در سانترال 824 این امکان به راحتی قابل انجام بوده و کاربران میتوانند پیامی را جهت تبلیغات بجای موزیک انتظار پخش کنند.

جهت پخش پیام تبلیغاتی کافیست دستگاهی که قابلیت پخش داشته باشد را به سانترال وصل کنید. برای انجام اینکار ابتدا درب سانترال 824 را باز کنید و فیش دستگاه پخش کننده را به خروجی EXT MUSIC سانترال متصل نمایید.

در نظر داشته باشید جهت فعال سازی این بخش حتما حالت موزیک انتظار را توسط برنامه ریزی که در بخش قبلی گفته شد; بر روی حالت اکسترنال قرار دهید.

حتما بخوانید:  فوروارد تماس در سانترال TES824

با انجام موارد بالا دستگاه سانترال پیامی که شما در نظر گرفتید را برای مشتریان پخش میکند.

فعال سازی موزیک انتظار برای داخلی ها

یکی دیگر از قابلیت های سانترال 824 پخش موزیک انتظار برای داخلی ها میباشد. این موزیک انتظار میتواند در صورتی که داخلی های یک مجموعه قصد شنیدن موزیک پشت خط را دارند موزیک انتظار از طریق اسپیکر برای آنها پخش میشود. این صدای انتظار میتواند از هر نوعی از جمله رادیو یا موزیک باشد که با فعال کردن کد مورد نظر برای داخلی ها فعال میگردد.

جهت فعال سازی موزیک انتظار برای داخلی ها ابتدا کلید PROGRAM را بزنید. سپس کلید (*#) را در صفحه کلید تلفن وارد کنید. در مرحله بعد باید رمز عبور سانترال را که بصورت پیشفرض 1234 میباشد را وارد کرده و وارد حالت برنامه ریزی شوید.

در این مرحله کد 626 را در تلفن سانترال وارد کنید. سپس کلید SP-PHONE را جهت وارد شدن به برنامه بزنید. این بخش دارای دو قسمت DISABLE و ENABLE میباشد که برای فعال کردن موزیک باید به حالت فعال تغییر دهید. برای تغییر حالت گزینه ها کلید AUTO ANS را در تلفن بزنید.

پس از انجام تنظیمات جهت ذخیره کردن میتوانید از کلید STORE استفاده نمایید.

شنیدن صدای موزیک انتظار روی اسپیکر

سانترال 824 با قرار دادن قابلیت شنیدن صدای موزیک روی اسپیکر میتواند صدای موزیک یا رادیویی که به سانترال متصل است را برای کاربران پخش نماید.

جهت شنیدن صدای موزیک انتظار سانترال میتوانید با زدن کد مربوطه صدای موزیک سانترال را بشنوید.

برای فعال سازی و شنیدن صدای موزیک پس از انجام مراحل فعال سازی کد 626 که در بخش قبلی گفته شد میتوانید برای پخش صدای موزیک روی اسپیکر کلید 1 را در تلفن 7730 بزنید. با انجام اینکار صدای موزیک انتظار سانترال در تلفن پخش خواهد شد.

حتما بخوانید:  حذف منشی گویا سانترال 824

جهت غیر فعال کردن موزیک کلید 1 را مجدد در تلفن وارد کنید.

این مطلب از مجموعه مقالات آموزشی ارتباط لند میباشد امیدواریم مورد توجه شما قرار گرفته باشد. چنانچه در این زمینه نیاز به مشاوره دارید; کارشناسان شرکت ارتباط لند میتوانند شما را راهنمایی کنند همچنین شما میتوانید نظرات خود را با ما در این صفحه یا در صفحه اینستاگرام  به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *