توسط در ۱۴ام خرداد, ۱۴۰۰ منتشر شد.دسته بندی: آموزش سانترال 824, مقالات آموزشیبدون دیدگاه
pbx-pickup

پاسخ به داخلی دیگر در سانترال TES824

از مواردی که خیلی از مجموعه ها به آن نیاز دارند; جواب دادن به داخلی دیگر در سانترال 824 میباشد. در اکثر اوقات کاربران قصد دارند تلفنی که در حال زنگ خوردن است را در بخش های دیگر پاسخ دهند.

این قابلیت در سانترال پاناسونیک KX-TES824 میتواند کاربرد فراوانی داشته باشد. در صورتی که داخلی ای در حال زنگ خوردن باشد; کاربران با وارد کردن کد مربوطه به راحتی میتوانند داخلی مورد نظر را پاسخگو باشند. کاربرد جواب دادن به داخلی دیگر در سانترال 824 سرعت ارتباط های تلفنی را بهبود میبخشد.

در زمان های مختلف و ساعت های استراحت مجموعه ها; اگر مشتریان با بخشی تماس بگیرند که کارمندان حضور نداشته باشند; سانترال این امکان را فراهم ساخته که توسط داخلی های دیگر بتوان به آن داخلی پاسخ داد.

جهت پاسخ دادن به داخلی دیگر ممکن است آن داخلی در گروه متفاوتی قرار داشته باشد; که ابتدا گروهی که داخلی مورد نظر در آن قرار دارد را برای جواب دادن باید بررسی نمود.

جواب دادن به داخلی دیگر در سانترال 824

همچنین اگر قصد فوروارد داخلی به داخلی دیگر را دارید; میتوانید مقاله فوروارد تماس در سانترال 824 را مطالعه کنید و داخلی های که قصد فوروارد دارید را با این آموزش انجام دهید.

ما در ادامه نحوه جواب دادن به داخلی دیگر در سانترال 824 را آموزش میدهیم.

آموزش جواب دادن به داخلی دیگر در سانترال 824

جهت پاسخ دادن به داخلی که در حال زنگ خوردن است; میتوانید با شماره گیری دستور زیر تلفن داخلی دیگر را در سانترال 824 پاسخ دهید.

برای پاسخگویی به داخلی دیگر ابتدا گوشی تلفن را برداشته و روی بوق داخلی; کد 40 را در تلفن شماره گیری کنید.

با انجام دادن این دستور تلفنی که در حال زنگ خوردن است را میتوانید پاسخ دهید.

توجه داشته باشید اگر با شماره گیری کد 40 قادر به پاسخگویی نبودید; گروه این داخلی با داخلی ای که قصد جواب دادن آن را داشتید متفاوت است; در ادامه این مطلب آموزش جواب دادن به داخلی دیگر در گروه های متفاوت را توضیح میدهیم.

پاسخ به داخلی دیگر در گروه های متفاوت

اگر داخلی ای که قصد پاسخ دادن به آن را دارید که در گروه های متفاوتی تنظیم شده باشد; میتوانید با انتخاب کد و شماره گیری داخلی مورد نظر داخلی را جواب دهید.

جهت جواب دادن به داخلی مورد نظر ابتدا گوشی تلفن را برداشته; بر روی بوق داخلی کد 4 را در صفحه کلید تلفن وارد کرده; و شماره داخلی مورد نظر (مثال 102+4) را وارد کنید.

ما در این مقاله سعی بر این داشتیم شما را با آموزش جواب دادن به داخلی دیگر در سانترال 824 و کاربردها; آشنا سازیم چنانچه در این زمینه نیاز به مشاوره دارید; کارشناسان شرکت ارتباط لند میتوانند شما را راهنمایی کنند; همچنین شما میتوانید نظرات خود را با ما در صفحه اینستاگرام  به اشتراک بگذارید.

برای دیگران نیز به اشتراک بگذارید.

درباره نویسنده: مدیر سایت

بیش از یک دهه فعالیت در زمینه های سانترال پاناسونیک و دوربین مداربسته علاقمند به مباحث شبکه و امنیت

ارسال دیدگاه