پاسخ به داخلی دیگر در سانترال ۸۲۴

پاسخ به داخلی دیگر در سانترال 824

پاسخ به داخلی دیگر در سانترال 824 پاناسونیک

یکی از مواردی که خیلی از مجموعه ها در تلفن سانترال پاناسونیک به آن نیاز دارند مربوط به پاسخ به داخلی دیگر در سانترال 824 میباشد. در اکثر اوقات کاربران قصد دارند تلفنی که در حال زنگ خوردن است را به سرعت در بخش های دیگر پاسخ دهند. پاسخ دادن به داخلی ها در سانترال 824 یکی از قابلیت های این سانترال پاناسونیک میباشد که به راحتی میتوانید از آن استفاده کنید.

این قابلیت در سانترال پاناسونیک KX-TES824 میتواند کاربرد فراوانی داشته باشد. در صورتی که داخلی ای در حال زنگ خوردن باشد کاربران با وارد کردن کد مربوطه به راحتی میتوانند داخلی مورد نظر خود را پاسخگو باشند. جواب دادن به داخلی دیگر در سانترال TES824 یکی مزیت های خوبی میباشد که در این سانترال فعال و در اختیار کاربران قرار گرفته است.

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که در زمان های مختلف و ساعت های استراحت مشتریان با بخشی تماس بگیرند که کارمندان حضور نداشته باشند در این بین اگر سریع جواب تلفن را ندهید بدون شک تماس شما از دست میرود ولی سانترال این امکان را فراهم ساخته که توسط داخلی های دیگر بتوانید به آن داخلی پاسخ دهید.

مراحل پاسخ به داخلی دیگر در سانترال 824 خیلی راحت انجام میشود فقط کافیه کد و داخلی مورد نظرتان را در تلفن سانترال وارد کنید تا تماس به شما متصل شود.

حتما بخوانید:  فعال کردن موزیک انتظار سانترال 824

پاسخ به داخلی دیگر در سانترال 824

ما در ادامه نحوه پاسخ به داخلی دیگر در سانترال 824 را بصورت گام به گام آموزش میدهیم تا به راحتی بتوانید در مجموعه خود تماس ها را پاسخگو باشید.

همچنین اگر قصد فوروارد داخلی به داخلی دیگر را دارید میتوانید مقاله فوروارد تماس در سانترال 824 را مطالعه کنید و داخلی های که قصد فوروارد دارید را با این آموزش انجام دهید.

آموزش پاسخ به داخلی دیگر در سانترال 824

جهت پاسخ به داخلی دیگر در سانترال 824 که در حال زنگ خوردن است میتوانید با شماره گیری دستور زیر تلفن داخلی دیگر را در سانترال 824 پاسخ دهید.

برای پاسخگویی به داخلی دیگر ابتدا گوشی تلفن را برداشته و روی بوق داخلی کد 40 را در تلفن شماره گیری کنید.

با انجام دادن این دستور تلفنی که در حال زنگ خوردن است را میتوانید پاسخ دهید.

توجه داشته باشید اگر با شماره گیری کد 40 قادر به پاسخگویی نبودید گروه این داخلی با داخلی ای که قصد جواب دادن آن را داشتید متفاوت است در ادامه این مطلب آموزش جواب دادن به داخلی دیگر در گروه های متفاوت را توضیح میدهیم.

پاسخ به داخلی دیگر در گروه های متفاوت

اگر داخلی ای که قصد پاسخ دادن به آن را دارید که در گروه های متفاوتی تنظیم شده باشد میتوانید با انتخاب کد و شماره گیری داخلی مورد نظر داخلی را جواب دهید.

جهت جواب دادن به داخلی مورد نظر ابتدا گوشی تلفن را برداشته بر روی بوق داخلی کد 4 را در صفحه کلید تلفن وارد کرده و شماره داخلی مورد نظر (مثال 102+4) را وارد کنید.

حتما بخوانید:  فوروارد تماس در سانترال TES824

ما در این مقاله سعی بر این داشتیم شما را با آموزش جواب دادن به تلفن از داخلی دیگر سانترال 824 و کاربردها آشنا سازیم چنانچه در این زمینه نیاز به مشاوره دارید کارشناسان شرکت ارتباط لند میتوانند شما را راهنمایی کنند. همچنین شما میتوانید نظرات خود را در بخش دیدگاه ها و یا در صفحه اینستاگرام ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *