فوروارد تماس در سانترال TES824

فوروارد تماس در سانترال TES824

دایورت یا فوروارد تماس در سانترال TES824

سانترال پاناسونیک مدل TES824 یکی مدل های محبوب میباشد که قابلیت فوروارد تماس را در دسترس کاربران قرار داده است. فوروارد تماس در سانترال TES824 به دو حالت برنامه ریزی میشوند. در حالت اول فوروارد تماس ها توسط تلفن پاناسونیک KX-T7730 قابل انجام میباشد. در حالت دوم فوروارد تماس ها را میتوان توسط برنامه ریزی توسط برنامه مخصوص این مدل سانترال تنظیم نمود.

ما در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه فوروارد تماس در سانترال TES824 آشنا سازیم. این مطلب از مجموعه مقالات آموزشی ارتباط لند میباشد امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد.

فورارد تماس در سانترال چیست؟

شاید خیلی از مواقع جهت پاسخگویی به تماس ها در پشت میز یا محل کار خود حظور نداشته اید همین موضوع باعث میشود تماس های دستگاه سانترال را از دست بدهید و قادر به پاسخگویی نباشید. در چنین شرایطی فوروارد تماس در سانترال میتواند بهترین راه حل برای پاسخگویی به تماس ها باشد.

مدل سانترال پاناسونیک TES824 قابلیت این را دارد که هر نوع تماسی را بر روی داخلی یا خطوط موبایل فوروارد کند. انتقال تماس در سانترال به گونه ای طراحی شده است که با تماس مخاطبین به سرعت به مقصدی که تماس فوروارد شده است انتقال پیدا میکند.

فوروارد تماس قابلیت های کاربردی ای دارد که یکی از آنها فوروارد تماس به داخلی دیگر در صورت اشغالی خطوط میباشد. در نظر بگیرید اگر تلفن های داخلی مجموعه ای مشغول باشد و مشتریان با آن داخلی تماس بگیرند; سانترال این قابلیت را دارد که در صورت اشغالی آن را به خطوط دیگر انتقال دهد.

حتما بخوانید:  فعال کردن موزیک انتظار سانترال 824

forward-call-tes824

در سانترال فوروارد تماس ها به دو سه دسته خطوط داخلی و خطوط شهری و موبایل تقسیم میشود. فوروارد یا دایورت خطوط سانترال میتواند یکی از قابلیت های کاربردی باشد که سرعت پاسخگویی تماس ها را در کسب و کارها افزایش میدهد.

ما در ادامه نحوه فوروارد تماس در سانترال TES824 را آموزش میدهیم.

آموزش فوروارد تماس با تلفن سانترال

جهت فوروارد داخلی به داخلی دیگر ابتدا کلید SP-PHONE را در تلفن بزنید. کد 711 را وارد کرده و کد داخلی مورد نظر مثال (101) را وارد کنید و (#) را بزنید. با انجام این تنظیم تمامی تماس های داخلی مورد نظر به داخلی تنظیم شده انتقال پیدا میکند.

برای فوروارد داخلی به داخلی دیگر در صورت اشغالی یا عدم پاسخگویی ابتدا کلید SP-PHONE را در تلفن بزنید. کد 712 را وارد کرده و کد داخلی مورد نظر مثال (102) را وارد کنید و (#) را بزنید. با انجام این تنظیم در صورتی که داخلی مورد نظر اشغال باشد یا پاسخگو نباشد به داخلی تنظیم شده انتقال پیدا میکند.

جهت فوروارد و دایورت داخلی به خطوط شهری یا موبایل ابتدا کلید SP-PHONE را در تلفن بزنید. کد 713 را وارد کرده و کد دسترسی به خطوط شهری (مثال 9 یا 0) که خطوط سانترال با آن کد آزاد میشود را وارد کنید. سپس شماره موبایل یا خطوط شهری را وارد کنید و (#) را بزنید.

نکته مهم جهت انتقال تماس های داخلی بر روی موبایل یا خطوط شهری باید کد 607 را در تنظیمات سانترال فعال نمایید.

برای تنظیم کردن این مورد توسط کلید PROGRAM وارد تنظیمات سانترال شده و با وارد کردن رمز عبور کد 607 را وارد کنید. در این بخش داخلی که قصد انتقال تماس را دارید فعال نمایید.

حتما بخوانید:  کدهای برنامه ریزی سانترال 824

با انجام این تنظیم داخلی مورد نظر به خطوط موبایل یا شهری انتقال پیدا میکند.

کنسل کردن فوروارد داخلی

در صورتی که قصد کنسل کردن تنظیمات را دارید به راحتی میتوانید با وارد کردن کد مربوطه تنظیمات را پاک کنید.

جهت کنسل کردن تنظیمات ابتدا کلید SP-PHONE را بزنید. کد 710 را وارد کرده و کلید (#) را فشار دهید. با انجان این تنظیم تمامی فورواردهای داخلی پاک خواهند شد.

ما در این مقاله سعی بر این داشتیم شما را با فوروارد تماس در سانترال TES824 و قابلیت ها آشنا سازیم چنانچه در این زمینه نیاز به مشاوره دارید کارشناسان شرکت ارتباط لند میتوانند شما را راهنمایی کنند همچنین شما میتوانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *