خانه » ریست تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰
توسط در ۱۳ام خرداد, ۱۴۰۰ منتشر شد.دسته بندی: آموزش سانترال 824, مقالات آموزشیبدون دیدگاه
reset-KX-T7730

دلایل ریست تلفن پاناسونیک 7730

یکی از دلایل ریست تلفن پاناسونیک 7730 مشکلات نرم افزاری آن میباشد. در بیشتر مواقع کاربران قصد ریست تلفن 7730 را دارند که به تنظیمات پیشفرض برگردد.

تلفن پاناسونیک 7730 قابلیت دریافت برنامه های مختلف را بصورت وارد کردن کد را دارد. در صورتی که کاربران با دادن کدهای مختلف به تلفن باعث اختلال در برنامه تلفن شوند; ناچار به ریست تلفن سانترال هستند.

البته باید در نظر بگیرید اگر تلفن سانترال شما دارای مشکلات زنگ نخوردن یا غیره میباشد; باید ابتدا مواردی که باعث به وجود آمدن مشکلات در تلفن پاناسونیک 7730 را دارد بررسی کنید.

در بعضی مواقع با ریست تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰ مشکل حل نمیشود; این مشکلات میتواند از قطعی سیم تلفن و دیگر تنظیماتی باشد که میتواند ایجاد مشکل کند.

reset-kx-t7730

این مدل تلفن در سری سانترال های پاناسونیک KX-TES824 و مدل های TDA/TDE کارایی دارد. مراحل ریست کردن تلفن بسیار ساده بوده و با دادن کد مورد نظر به تنظیمات اولیه ریست خواهد شد.

ما در ادامه نحوه ریست تلفن 7730 را آموزش میدهیم. این مطلب از مجموعه مقالات آموزشی ارتباط لند میباشد; امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد.

آموزش ریست تلفن پاناسونیک 7730

جهت ریست کردن تلفن پاناسونیک KX-T7730 ابتدا تلفن را به یکی از داخلی هایی که قصد ریست کردن آن را دارید متصل کنید.

در مرحله بعد کلید PROGRAM را در تلفن بزنید. سپس سپس مربع (#)  و ستاره (*) را در صفحه کلید وارد کنید. در انتها برای ذخیره کردن تنظیمات کلید STORE را در تلفن بزنید.

PROGRAM + (#) + (*) + STORE

با انجام دادن مراحل بالا تلفن و کدهایی که در حافظه سانترال ذخیره شده است; بصورت پیشفرض ریست میشود. پس از انجام ریست تلفن پاناسونیک 7730 میتوانید تلفن خود را تست کنید.

پس از ریست کردن تلفن ; در صورتی که قصد برنامه ریزی مجدد سانترال را دارید; میتوانید با مراجعه به مقاله کد های برنامه ریزی سانترال 824 تنظیمات این تلفن را انجام دهید.

چنانچه در این زمینه نیاز به مشاوره دارید کارشناسان شرکت ارتباط لند میتوانند شما را راهنمایی کنند.

برای دیگران نیز به اشتراک بگذارید.

درباره نویسنده: مدیر سایت

بیش از یک دهه فعالیت در زمینه های سانترال پاناسونیک و دوربین مداربسته علاقمند به مباحث شبکه و امنیت

مطالب بیشتر که ممکن است علاقه داشته باشید

ارسال دیدگاه