ست کردن گوشی بی سیم پاناسونیک

ست کردن گوشی بی سیم پاناسونیک

کاربرد ست کردن گوشی بی سیم پاناسونیک

ست کردن گوشی بی سیم پاناسونیک بی شک میتواند یکی از نیازهای مهم در زمان راه اندازی تلفن بی سیم باشد که با این آموزش قابل انجام است. ما در این مطلب قصد داریم نحوه ست کردن گوشی بی سیم پاناسونیک را به شما آموزش دهیم امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد.

در اکثر مواقع تلفن های بی سیم پاناسونیک در زمان خرید نیاز به ست کردن دارند تا بتوانند به پایه اصلی خود متصل شوند. در این روش باید توسط دستورات بی سیم که طبق کاتالوگ شرکت پاناسونیک ارائه شده اقدام نمایید تا مراحل ست کردن گوشی بی سیم پاناسونیک انجام شود. لزوما ست کردن گوشی بی سیم پاناسونیک مربوط به زمان خرید بی سیم و راه اندازی اولیه نمیشود و در بیشتر اوقات بدلیل اضافه کردن گوشی بی سیم اضافه این تنظیمات باید صورت گیرد.

یکی از قابلیت های تلفن بی سیم پاناسونیک که در مدل های مختلف این برند قرار داده شده است امکان اضافه کردن گوشی بی سیم است. این قابلیت میتواند در خیلی از مواقع بسیار کاربردی باشد برای مثال اگر گوشی بی سیم به هر نحوی قابل استفاده نباشد میتوانید با جایگزین کردن گوشی تلفن همان مدل از بی سیم خود استفاده کنید.

همچنین در صورتی که تلفن بی سیم پاناسونیک شما دچار اختلال در برنامه ریزی و قطع وصل شدن مکرر شده میتوانید تنظیمات ست کردن گوشی بی سیم پاناسونیک را انجام دهید. در ادامه ما نحوه تنظیمات ست کردن گوشی بی سیم پاناسونیک را توضیح خواهیم داد لطفا تا انتهای این راهنمای تصویری همراه ما باشید.

حتما بخوانید:  سیپ ترانک (SIP Trunk) چیست و چه کاربردی دارد؟

آموزش ست کردن گوشی بی سیم پاناسونیک

ست کردن گوشی بی سیم پاناسونیک به دو روش قابل انجام است. در روش اول که ساده تر میباشد توسط کدهای دستگاه میتوانید گوشی بی سیم خود را در عرض چند ثانیه تنظیم و راه اندازی کنید.

در روش دوم تنظیمات بی سیم  با وارد شدن به بخش منوی تلفن انجام میشود که باید بدرستی تنظیم گردد تا مراحل وصل شدن گوشی بی سیم به پایه آن سپری شود.

روش اول:

جهت ست کردن گوشی بی سیم پاناسونیک ابتدا باید تلفن و پایه شارژر بی سیم را روشن کنید. برای روشن کردن گوشی تلفن بی سیم چند ثانیه کلید قرمز رنگ بر روی صفحه کلید را نگه دارید تا تلفن روشن شود.

1. گوشی بی سیم را در فاصله یک متری پایه تلفن قرار دهید.

2. کلید MENU را در گوشی بی سیم انتخاب نمایید.

3. سپس کلید (#) و بعد از آن کد 130 را شماره گیری کنید.

ست کردن گوشی بی سیم پاناسونیک

4. بعد از اینکار کلید LOCATOR را در پایه تلفن بی سیم برای 5 ثانیه نگه دارید.

5. سپس دکمه OK را در تلفن بی سیم انتخاب کنید.

ست کردن گوشی بی سیم پاناسونیک

در این مرحله گوشی بی سیم صدای بوق تایید شدن را پخش میکند که به معنای ست شدن گوشی بی سیم با پایه تلفن میباشد. پس از اینکه مراحل ست کردن گوشی بی سیم پاناسونیک را بدرستی انجام داده باشید عبارت Handset Registered بر روی نمایشگر تلفن بی سیم ظاهر میگردد.

روش دوم:

همانطور که قبل تر به آن اشاره کردیم در این روش باید توسط منوی تلفن تنظیمات را برای ست کردن گوشی با پایه تلفن انجام دهید.

  • ابتدا کلید MENU را در گوشی بی سیم فشار دهید.
  • سپس توسط جهت های صفحه کلید گوشی (بالا و پایین) منوی Initial Setting را انتخاب کنید.
  • با وارد شدن به این منو توسط کلید جهت گوشی گزینه Registration را انتخاب نمایید.
حتما بخوانید:  آموزش قفل کردن تلفن سانترال پاناسونیک

بعد از اینکار باید کلید LOCATOR را که بر روی پایه تلفن بی سیم است را به مدت 5 ثانیه نگه دارید.

در این مرحله صدای بوق در گوشی بی سیم شنیده میشود که وضعیت تایید و متصل شدن تلفن بی سیم و پایه آن را نشان میدهد.

پس از اینکه تنظیمات بالا را جهت ست کردن گوشی بی سیم پاناسونیک را انجام دادید میتوانید خط تلفن خود را به تلفن متصل کرده و از بی سیم استفاده نمایید. لازم بذکر است در زمان ست کردن گوشی با پایه هنگام زدن کلید LOCATOR نباید تلفن زنگ بخورد در غیر اینصورت باید از ابتدا مراحل را بدرستی انجام دهید.

نتیجه گیری

تلفن های بی سیم پاناسونیک امروزه بخش بزرگی از ارتباطات در کسب و کارهای بزرگ و کوچک را بر عهده دارند و در این بین استفاده از بی سیم های پاناسونیک و نحوه کار با آنها از نکات مهمی میباشد که میتواند در بالا بردن راندمان کاری نقش بسزایی داشته باشد.

ما در این مطلب قصد داشتیم شما را با نحوه ست کردن تلفن بی سیم پاناسونیک با روش های مختلف آشنا کنیم. در صورتی که در این زمینه نیاز به راهنمایی بیشتر و مشاوره را داشتید میتوانید از طریق فرم دیدگاه در همین صفحه یا تماس با ما مشکل خود را برطرف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *