آموزش تنظیم ساعت سانترال ۸۲۴

تنظیم ساعت سانترال 824

امروزه تنظیم ساعت سانترال 824 جز نکات مهمی میباشد که کاربران سانترال پاناسونیک باید بیشتر در مورد آن بدانند. در اکثر مواقع تنظیم نبودن ساعت سانترال 824 باعث میشود زمان تماس های ورودی و خروجی به بدرستی در تلفن سانترال ثبت نشود. همین موضوع یکی از دلایلی میباشد که باید نسبت به تنظیم تاریخ و ساعت دستگاه سانترال توجه کنید.

دستگاه سانترال پاناسونیک TES824 امکان تنظیم ساعت و تاریخ را از طریق برنامه ریزی توسط تلفن سانترال در اختیار کاربران قرار داده است که به آسانی میتوان اینکار را انجام داد.

ما در این مقاله قصد آموزش تنظیم ساعت سانترال 824 را داریم. این مطلب یکی از مقالات آموزشی ارتباط لند میباشد امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد.

تنظیم ساعت سانترال TES824 به دو روش مختلف برنامه ریزی و انجام میشوند. روش اول توسط تلفن سانترال میباشد که با وارد کردن کد مخصوص ساعت سانترال تنظیم میگردد. در روش دوم تنظیم کردن ساعت سانترال توسط رایانه با متصل شدن به برنامه سانترال TES824 قابل انجام میباشد.

در صورتی که قصد تنطیم ساعت سانترال با تلفن 7730 را دارید باید در نظر داشته باشید این روش فقط با داخلی 101 قابل تنظیم است.

تنظیم ساعت سانترال توسط تلفن 7730

ما در این روش قصد آموزش تنظیم ساعت سانترال 824 را با تلفن پاناسونیک KX-T7730 را داریم. جهت تنظیم ساعت سانترال باید تلفن خود را به جک 101 سانترال 824 متصل کنید. با زدن کلید PROGRAM تلفن و وارد کردن (*#) محیط برنامه ریزی شود. در این مرحله باید رمز سانترال خود را وارد کرده که بصورت پیش فرض 1234 میباشد. بعد از وارد شدن به قسمت برنامه ریزی کد 000 را وارد کنید تا وارد برنامه تنظیم سانترال ساعت شوید. در این بخش Day/Time Set در صفحه نمایان میشود.

حتما بخوانید:  کدهای برنامه ریزی سانترال 824

آموزش تنظیم ساعت سانترال 824

در این قسمت میتوانید توسط کلید های SP-PHONE و REDIAL روی تلفن به جلو یا عقب حرکت کرده و ساعت و تاریخ سانترال 824 را تنظیم کنید.

جهت تغییر حروف در قسمت تاریخ میتوانید از دکمه AUTO-ANS بر روی تلفن استفاده نمایید. بعد از تنظیم ساعت و تاریخ جهت ذخیره تنظیمات کلید STORE را بزنید. در این مرحله تنظیمات ذخیره شدند برای خروج از برنامه کلید HOLD و PROGRAM را زده و از برنامه ریزی خارج شوید.

نکته مهم: حتما بعد از تنظیم کردن ساعت دستگاه کلید استور را بزنید تا تنظیمات ذخیره شود در غیر اینصورت تنظیمات بر روی سانترال اجرا نمیشود.

تنظیم ساعت سانترال با تلفن 7730 یکی از ساده ترین روش های برنامه ریزی میباشد. شما میتوانید جهت هر گونه مشاوره و راه اندازی سانترال با ما تماس بگیرید. همچنین نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *