آموزش تنظیم ساعت سانترال ۸۲۴

توسط در ۱۴ام فروردین, ۱۴۰۰ منتشر شدآخرین بروز رسانی: ۲۹ام خرداد, ۱۴۰۰بازدیدها: 234بدون دیدگاه
تنظیم ساعت سانترال

ما در این مقاله قصد آموزش تنظیم ساعت سانترال 824 را داریم. این مطلب یکی از مقالات آموزشی ارتباط لند میباشد; امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد.

تنظیم ساعت سانترال TES-824 به دو روش مختلف برنامه ریزی و انجام میشوند. روش اول توسط تلفن سانترال میباشد که با وارد کردن کد مخصوص ساعت سانترال تنظیم میگردد. در روش دوم تنظیم کردن ساعت سانترال توسط رایانه با متصل شدن به برنامه سانترال TES824 قابل انجام میباشد.

در صورتی که قصد تنطیم ساعت سانترال با تلفن 7730 را دارید; باید در نظر داشته باشید این روش فقط با داخلی 101 قابل تنظیم است.

تنظیم ساعت سانترال توسط تلفن 7730

ما در این روش قصد آموزش تنظیم ساعت سانترال 824 را با تلفن پاناسونیک KX-T7730 را داریم. جهت تنظیم ساعت سانترال باید تلفن خود را به جک 101 سانترال 824 متصل کنید. با زدن کلید PROGRAM تلفن و وارد کردن (*#) محیط برنامه ریزی شود. در این مرحله باید رمز سانترال خود را وارد کرده که بصورت پیش فرض 1234 میباشد. بعد از وارد شدن به قسمت برنامه ریزی کد 000 را وارد کنید تا وارد برنامه تنظیم سانترال ساعت شوید. در این بخش Day/Time Set در صفحه نمایان میشود.

آموزش تنظیم ساعت سانترال 824

در این قسمت میتوانید توسط کلید های SP-PHONE و REDIAL روی تلفن به جلو یا عقب حرکت کرده; و ساعت و تاریخ سانترال 824 را تنظیم کنید.

جهت تغییر حروف در قسمت تاریخ میتوانید از دکمه AUTO-ANS بر روی تلفن استفاده نمایید. بعد از تنظیم ساعت و تاریخ جهت ذخیره تنظیمات کلید STORE را بزنید. در این مرحله تنظیمات ذخیره شدند; برای خروج از برنامه کلید HOLD و PROGRAM را زده و از برنامه ریزی خارج شوید.

تنظیم ساعت سانترال با تلفن 7730 یکی از ساده ترین روش های برنامه ریزی میباشد. شما میتوانید جهت هر گونه مشاوره و راه اندازی سانترال با ما تماس بگیرید. همچنین نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای دیگران نیز به اشتراک بگذارید.

درباره نویسنده: مدیر سایت

بیش از یک دهه فعالیت در زمینه های سانترال پاناسونیک و دوربین مداربسته علاقمند به مباحث شبکه و امنیت

مطالب بیشتر که ممکن است علاقه داشته باشید

دیدگاه خود را بنویسید

20 + دو =